Beże w szafie kapsułowej – minimalistyczna kapsuła na koniec lata – przykład #10

Podobają się Wam beże w szafie kapsułowej? Garderoba kapsułowa oparta na beżach została przygotowana dla wszystkich miłośniczek jasnych neutralnych kolorów. Tu z odrobiną czerni – w końcu mała czarna zawsze się przyda! No i obowiązkowo jasnoniebieskie jeansy – po białym t-shircie najbardziej uniwersalny element wyposażenia każdej szafy.

Szafa kapsułowa – beże z delikatnym akcentem czerni i błękitu

Jak widzicie, podstawą tej kapsuły są jasne odcienie brązu. W kapsule znajdziecie:
– 8 “gór”
– 5 “dołów”
– 4 sukienki (jedna może być użyta także jako tunika)
– 3 okrycia wierzchnie
– 2 torebki
– 5 par butów.
Razem – 27 rzeczy, które mają wystarczyć na 40 pozostałych do końca września dni. Poniżej znajdziecie 24 gotowe zestawy, ale kombinacji z przedstawionych elementów jest o wiele więcej.

Beże w szafie kapsułowej stanowią przyjemny dla oka widok. Łatwo komponują się między sobą i świetnie sprawdzają się latem.

W poniższej kapsule znajdziesz już zapowiedź jesieni – camelowy trencz oraz cieplejszy sweter. W sam raz na chłodniejsze wieczory. Nadal królują w niej jednak letnie kreacje – oparte na sukienkach czy szortach oraz letnim obuwiu. Jej zawartość to minimalistyczne kroje o charakterze ponadczasowym – taka zawartość szafy nie ma “daty ważności”, którą mocno zaznaczałaby obecność sezonowych trendów. Sprawdzi się tak w mieście, jak i na urlopie.

Jakie odczucia budzi w Was garderoba kapsułowa oparta na beżach?

Szafa kapsułowa beże
Beże w szafie kapsułowej
Szafa kapsułowa beżwe
Szafa kapsułowa beże
Szafa kapsułowa beże
Szafa kapsułowa beże

Jeśli beże w szafie kapsułowej nie są dla Ciebie, sprawdź dwie inne kapsuły: oraz . Swoimi doświadczeniami możesz podzielić się w tej grupie fejsbukowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *