Letnia szafa kapsułowa przykład #17

letnia szafa kapsułowa

Nastało lato. Zupełnie niespodziewanie 🙂 po zimnej wiośnie możemy cieszyć się gorącymi dniami. Jak zawsze na początku sezonu przedstawiam wam swoją szafę kapsułową. Zestawy z jej użyciem możecie na bieżąco oglądać na Instagramie.

Niestety muszę powiedzieć, że lato mnie zaskoczyło i moja kapsuła nie jest w pełni gotowa. NIe jestem pewna, czy coś się w niej jeszcze nie zmieni, ale – jeśli nawet – to nie będą jakieś znaczące zmiany.

Letnia szafa kapsułowa – zawartość

W mojej szafie kapsułowej znajdziecie tym razem 49 rzeczy (torebki nie zostały wliczone). 15 gór, 12 dołów, 7 sukienek. Z okryć wierzchnich wybrałam 2 marynarki (zastanawiam się nad trzecią, czy ją zostawić) i 2 kurtki. Zostawiłam też trencz na jakieś specjalne okazje, gdyby wieczór okazał się chłodniejszy. Podobnie ze swetrem, który może przydać się w podobnej sytuacji przy bardziej casualowym stroju. Do tego doszło 10 par butów. Jak zwykle obok kapsuły codziennej funkcjonuje maleńka kapsuła służbowa oraz mini kapsuła na wyjścia. Ta ostatnia była pokazywana w zeszłym roku na blogu i nic się w niej nie zmieniło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *