Czarno-biała szafa kapsułowa “na wyjście” na cały rok – przykład #7

Zdarzają się Wam okazje, gdy trzeba się ubrać bardziej elegancko? Czarno-biała szafa kapsułowa na wyjście w wersji całorocznej jest idealna dla minimalistki. Zadowoli także osoby, którym podobne okazje zdarzają się na tyle rzadko, że ta część szafy nie ma potrzeby być u nich rozbudowana.

Szafa kapsułowa na wyjście w wersji czerń + biel

W tej kapsule dominuje czerń przełamana bielą. To najbardziej uniwersalne zestawienie kolorystyczne, kojarzące się z elegancją i szykiem. Proste, klasyczne kroje sprawiają, że jej elementy mogą zagościć w szafie na lata.

Garderoba kapsułowa na wyjście: sukienki

Najbardziej klasyczne sukienki wyjściowe są w kolorze czarnym. Idąc tym tropem łatwo można dorobić się kilku podobnie wyglądających części garderoby. Jeśli potrzebujesz większego wyboru, zawartość szafy można zróżnicować: czarna wizytowa sukienka, elegancka biała sukienka oraz sukienka czarno-biała.

Poniższa wersja opiera się na 3 sukienkach, ale spokojnie można je zredukować do jednej, najlepiej – klasycznej, czarnej. Jeśli to nadal za dużo, biała marynarka, która dedykowana jest raczej porze letniej, to także rzecz, którą można skreślić w razie potrzeby.

Garderoba kapsułowa na wyjście: okrycia wierzchnie

W kapsule znalazły się standardowe okrycia wierzchnie, które są obecne w szafach wielu z nas. Na wiosnę – czarny lekki płaszcz, który może być wykorzystany także na wczesną jesień. Na zimę – wełniany płaszcz. Latem możemy sięgnąć po marynarki, które mogą także przydać się zimą, jako pośrednia warstwa.

Strój na wyjście: obuwie

Garderoba kapsułowa opiera się w tym przypadku na trzech parach butów w kolorze czarnym: sandałach na szpilce na lato, szpilkach na jesień i wiosnę oraz eleganckich botkach na zimę.

Strój na wyjście: dodatki

Jedna klasyczna wizytowa torebka w zupełności wystarczy. Jeśli nosisz biżuterię czy inne akcesoria, możesz je dość dowolnie wkomponować w kapsułę.

Zajrzyj na mój instagram.

szafa kapsułowa na wyjście
https://www.instagram.com/p/CB96n1bHXjZ/

Chcesz wiedzieć, jak stworzyć garderobę kapsułową?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *