Kapsułowa walizka minimalistki – dwa tygodnie plażowego życia

walizka minimalistki szafa kapsułowa przykłady blog

Przed wami 14-dniowa kapsułowa walizka minimalistki utrzymana w odcieniach czerni i bieli. Te neutralne barwy są dobre dla każdego, niezależnie od typu urody czy wieku. Walizka zawiera 18 elementów. Tym razem do ogólnej ilości wliczają się buty oraz torebka. Jeśli wybieracie się na dwutygodniowy urlop nad morze czy ocean, z jej zawartości spokojnie ułożycie sobie stroje na każdy dzień. Jeśli będzie to urlop w Polsce, to zdecydowanie ta kapsułowa walizka minimalistki powinna wzbogacić się o cieplejsze okrycie wierzchnie i parę jeansów ;). Trampki warto wziąć mimo wszystko zawsze – są świetne na podróż, a dodatkowo na dłuższe piesze wędrówki, np. podczas zwiedzania. Warto jednak, by były to trampki wygodne i niezawodne – ostatnio moje ulubione płócienne conversy po praniu strasznie mnie obtarły.

Jeśli macie taką możliwość, sięgajcie po ubrania lniane, które są idealne na lato. Przewiewne, chronią przed słońcem, a przy okazji nie trzeba specjalnie martwić się prasowaniem. Na pewno jednak – jeśli macie w szafie coś poliestrowego, to zostawcie to w domu!

walizka minimalistki – co spakować na dwutygodniowy urlop?

Co spakować na urlop nad morzem?

Myślę, że macie więcej możliwości łączenia zawartości między sobą, niż pokazałam w przykładzie. Choćby jednoczęściowy kostium – spokojnie może posłużyć za górę do każdego z przedstawionych dołów. W zasadzie każda góra swobodnie łączy się tutaj z dowolnym dołem.

Koszyk nadaje tu wakacyjny ton, ale jeśli go nie posiadacie, można zastąpić go jakąś uniwersalną, swobodną torebką. Ta niewielka ilość rzeczy zmieści się w podręcznej walizce lub weekendowej torbie.

walizka minimalistki szafa kapsułowa przykłady blog

Inny wpis z tego cyklu, o którym mowa o tym, co spakować na urlop nad morzem znajdziecie tu. Ta walizka kapsułowa także zawiera zestaw na 14-dniowy pobyt i jest w niej odrobinę więcej koloru.

Komentarzy (3)

  • Świetny pomysł na wpis, a także jego wykonanie – grafiki zestawiające poszczególne elementy garderoby ułatwiają zrobienie sobie własnej wakacyjnej “minimalistycznej walizki”. Sztuka to skomponowanie ze sobą takich ubrań, które w wielu konfiguracjach sprawdzą się podczas całego wyjazdu, więc dzięki za pomoc!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *