Garderoba kapsułowa na lato – przykład #2

garderoba kapsułowa na lato przykład

Garderoba kapsułowa — przykład z mojej szafy

Jakkolwiek dość skrupulatnie opisywałam już hasło garderoba kapsułowa, przykład z życia byłby wskazany. Z garderobą kapsułową zaprzyjaźniam się od dwóch tygodni.

Jakie wnioski? Rzeczywiście jest łatwiej i szybciej zdecydować, w czym wyjść z domu. W zasadzie wszystko pasuje prawie do wszystkiego. Niestety ograniczona pod względem ilości garderoba ma swoje wady. I tak jeden z jej elementów został wyeliminowany w zetknięciu z rzeczywistością. Mój ulubiony biały longsleeve zakończył życie w starciu z surówką z kiszonej kapusty i aktualnie szukam zamiennika.

Pogoda była w ciągu tych dwóch tygodni dość zróżnicowana, trafiały się dni tak bardzo gorące, jak i całkiem chłodne, na szczęście nie padał deszcz.

Garderoba kapsułowa (przykład poniżej) jak na razie się sprawdza.
Oto szybkie foto-podsumowanie:

garderoba kapsulowa przykładgarderoba kapsulowa przykład latogarderoba kapsulowa przykładgarderoba kapsulowa przykładblog o minimalizmiegarderoba kapsulowa przykład
garderoba kapsulowa przykładgarderoba kapsułowa na latogarderoba kapsulowa przykład latoblog o minimalizmie

Z zasobów garderoby kapsułowej na ten sezon wykorzystałam następujące rzeczy: 3 pary spodni, w tym szorty (z 4 par spodni w kapsule), 2 koszulki z długim rękawem, 4 z krótkim i koszula (w kapsule jest łącznie 14 “gór”), 1 spódnica (z 5 dostępnych), 3 sukienki (także z 5), 5 par butów (z 9 do wyboru).

Jak widzicie, przeważa styl marynarski tak pięknie opisany tu. Wynika to z pewnością z tego, że jest bardzo uniwersalny. Mogę te rzeczy nosić na mniej lub bardziej wymagające okazje. Dodatkowo są one w neutralnych kolorach, więc w zasadzie pasuje do nich większość innych ubrań.


Chcesz wiedzieć, jak stworzyć garderobę kapsułową?

Comments (4)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *