GARDEROBA KAPSUŁOWA PRZYKŁAD vol. 1

GARDEROBA KAPSUŁOWA — PRZYKŁAD Z MOJEJ PRAKTYKI

Jakkolwiek dość skrupulatnie opisywałam już hasło garderoba kapsułowa, przykład z życia byłby wskazany. Z garderobą kapsułową zaprzyjaźniam się od dwóch tygodni.

Jakie wnioski? Rzeczywiście jest łatwiej i szybciej zdecydować, w czym wyjść z domu. W zasadzie wszystko pasuje prawie do wszystkiego. Niestety ograniczona pod względem ilości garderoba ma swoje wady. I tak jeden z jej elementów został wyeliminowany w zetknięciu z rzeczywistością. Mój ulubiony biały longsleeve zakończył życie w starciu z surówką z kiszonej kapusty i aktualnie szukam zamiennika.

Pogoda była w ciągu tych dwóch tygodni dość zróżnicowana, trafiały się dni tak bardzo gorące, jak i całkiem chłodne, na szczęście nie padał deszcz.

Garderoba kapsułowa (przykład poniżej) jak na razie się sprawdza.
Oto szybkie foto-podsumowanie:

garderoba kapsulowa przykładgarderoba kapsulowa przykład latogarderoba kapsulowa przykładgarderoba kapsulowa przykładblog o minimalizmiegarderoba kapsulowa przykład
garderoba kapsulowa przykładgarderoba kapsułowa na latogarderoba kapsulowa przykład latoblog o minimalizmie

Z zasobów garderoby kapsułowej na ten sezon wykorzystałam następujące rzeczy: 3 pary spodni, w tym szorty (z 4 par spodni w kapsule), 2 koszulki z długim rękawem, 4 z krótkim i koszula (w kapsule jest łącznie 14 “gór”), 1 spódnica (z 5 dostępnych), 3 sukienki (także z 5), 5 par butów (z 9 do wyboru).

Jak widzicie, przeważa styl marynarski tak pięknie opisany tu. Wynika to z pewnością z tego, że jest bardzo uniwersalny. Mogę te rzeczy nosić na mniej lub bardziej wymagające okazje. Dodatkowo są one w neutralnych kolorach, więc w zasadzie pasuje do nich większość innych ubrań.

To może Cię zainteresować

4 komentarze

  1. Też kocham paski! ❤❤❤
    Ciekawa, inspirująca garderoba 🙂 U mnie też pojawią się latem biele i marynarskie motywy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *