BLOG WRACA…PO ROKU?!

blog o minimalizmie

PRZERWA, A PO PRZERWIE…

Tak, to już rok odkąd ukazał się pierwszy wpis na blogu i prawie 9 miesięcy od ostatniego artykułu. Blog z założenia był projektem hobbystycznym i, niestety, pierwszą rzeczą do odłożenia na bok, gdy przyszło wybierać między projektami zawodowymi a innymi zajęciami. Jednak podczas gdy na blog ja nie zaglądałam wcale, chętnie robili to inni. Narzędzia do badania statystyk pracowały po cichu i teraz okazuje się, że jak na okres, gdy brak było tu nowości, statystyki prezentują się naprawdę zaskakująco:

Blog odwiedziło w tym czasie 5836 Czytelników, którzy

spędzili tu czas podczas 8345 sesji, a w tym czasie

obejrzeli 25 993 strony!

Dlatego też postanowiłam, że blog wraca. Mam teraz na niego wreszcie czas, a temat nie tylko u mnie jest dalej aktualny, ale też przyciąga innych. Nie bez znaczenia był też fakt, że w ostatnim czasie sporo znajomych osób pytało mnie, kiedy reaktywuję blog. To chyba wiosna. Każdy ma potrzebę odświeżenia garderoby i dokonania w życiu kilku zmian…

 

CO WYBIERALI CZYTELNICY?

Ze statystyk wynikło, że w ciągu roku najpopularniejszymi postami były:

BAZA UBRANIOWA MINIMALISTY

GARDEROBA KAPSUŁOWA – ZASADY TWORZENIA KROK PO KROKU 

Dobrze wiedzieć, czego inni szukają. Te posty będą w najbliższym czasie rozwijane, ponieważ z jednej strony niektóre zagadnienia wymagają odświeżenia i nowej motywacji do działania, z drugiej – po roku doświadczeń – mam jakieś nowe wnioski, a na niektóre tematy może patrzę trochę inaczej. Do tego dojdą także inne wpisy, ponieważ zachowałam listę niewykorzystanych tematów czując, że jeszcze się przyda.

Czwartym w kolejności najpopularniejszym tematem był post z przykładem zestawu ubraniowego z garderoby kapsułowej. Nie wiem, czy podobne posty będą się jeszcze pojawiać. O tyle, o ile sama chętnie oglądam przykładowe fotografie na ulubionych blogach, to nie mam przekonania do publikowania własnych. Ubieram się nudno :). Rady i propozycje zawarte w artykułach starałam się formułować tak, by były uniwersalne i mogły z nich skorzystać także te osoby, które ubierają się radykalnie inaczej niż ja. Z obserwacji wiem, że tak było i tego chciałabym się trzymać. Może czasem zrobię wyjątek.

 

CZY PO ROKU DALEJ MINIMALISTYCZNIE?

Tak, zdecydowanie. To była bardzo dobra decyzja. Rezultaty postu ORGANIZACJA GARDEROBY wraz z przyległościami w postaci formatki do pobrania pozytywnie odczuwam do dzisiaj i się ich trzymam, co z pewnością będzie widoczne w kolejnych wpisach.

To może Cię zainteresować

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *